Eğitimler

Temel yazılım kuralları, yapay zeka ve arttırılmış gerçeklik gibi teknoloji dünyasına yön veren, özgün eğitim içerikleri burada.

Eğitim SayfasıAPI Portal

Bankacılık işlemlerinden, ödeme altyapısına kadar birçok servisi içeren Yapı Kredi API’larını kullanarak yepyeni ürünler üretebilir, kullanıcı deneyiminde fark yaratan ürün ve hizmetleri hayata geçirebilirsin.

Müşteri

Kullanıcılarının Yapı Kredi müşterisi olmasını sağlayabilir, müşteri numarası ve TC kimlik numarası ile sorgulayarak müşteri bilgilerine ulaşabilirsin.

Detaylara Git
img

Hesaplar

Kullanıcılarının hesap açma / kapama işlemlerini gerçekleştirebilir, hesap hareketlerini listeleyebilir ve kullanıcılara Esnek Hesap faizi hesaplatabilirsin.

Detaylara Git
img

Kredi Kartları

Yapı Kredi kredi kartlarına başvuru yapılmasını, kart hareketlerinin görüntülenmesini ve borç ödeme işleminin yapılmasını sağlayabilirsin.

Detaylara Git
img

Para Transferleri

Yapı Kredi'ye veya başka bir banka hesabına, kredi kartına ve telefon numarasına para gönderimi yapılmasını sağlayabilirsin.

Detaylara Git
img

Yatırımlar

Fon, döviz, BIST bilgilerinin görüntülenmesini, vadeli mevduat faizi hesaplayarak vadeli hesap açılmasını sağlayabilirsin.

Detaylara Git
img

Krediler

Yapı Kredi'den alınmış kredilerin ödeme planını görüntüleyerek kolayca takip edilmesini sağlayabilirsin.

Detaylara Git
img

Etkinlikler

Code.YapıKredi etkinlik ve duyurularını takip ederek, en güncel gelişmelerden haberdar olabilirsin.

Hepsini Gör


GEÇMİŞ ETKİNLİK

Yapı Kredi Hackathon

Hackathon'a hazır mısın?

Bankacılık API'larının kullanıldığı, fintech ve bankacılık ekosistemine yön verecek öğrenci ve genç girişimcilerin fikirlerini yarıştırdığı maraton.

GEÇMİŞ ETKİNLİK

Çocuklar için Kodlama

Kodlama ile tanışıyoruz!

7-12 yaş aralığındaki minikler için kodlama ve robotik programlama eğitimleri.

GEÇMİŞ ETKİNLİK

Geleceğin Kültürel Kodları

Lidyalılardan, kripto paraya yeni dijital ekonomi

Code.YapıKredi Programı kapsamında düzenlenen etkinlikte, insanların ekonomik davranışları ve beklentileri ile değişen alışveriş araçlarından kripto paralara kadar nasıl gelindiği konuşulacak. Bu keyifli etkinliğimize sizi de bekliyoruz.