Müşteri

Kolay Entegrasyon

Kullanıcılarının Yapı Kredi müşterisi olmasını sağlayabilir, Müşteri No ve TCKN ile sorgulayarak Yapı Kredi müşterisi olan kullanıcılarının bilgilerini en güncel şekilde görüntüleyebilirsin.

Hesaplar

Pratik Hesap Yönetimi

Kullanıcılarının saniyeler içinde hesap açma/kapama işlemlerini gerçekleştirmesini, mevcut hesaplarını listelemesini, hesap hareketlerini takip etmesini, ayrıca Esnek Hesap faizi hesaplayarak seçtikleri hesaplar için Esnek Hesap tanımlamalarını sağlayabilirsin.

Kredi Kartları

Kart Hareketleri ve Borç Ödeme

Kullanıcılarının Yapı Kredi kredi kartlarına kolayca başvuru yapmasını, ayrıca Yapı Kredi kredi kartı sahibi kullanıcılarının kartlarını listeleyerek istedikleri kartın hareketlerini görüntülemesini ve kart borcunu ödeyebilmesini sağlayabilirsin.

Para Transferleri

Hızlı ve Güvenli Para Gönderimi

Kullanıcılarının Yapı Kredi veya başka bir banka hesabına para gönderimi yapmasını sağlayabilirsin. Bu API sayesinde kullanıcılar hesaba, kredi kartına veya alıcı telefon numarasına para gönderimi yapabilirler.

Yatırımlar

Piyasalar ve Yatırım Ürünleri

Kullanıcılarının fon, döviz, Bist bilgilerini görüntülemesini sağlayabilir, vadeli hesap faiz hesaplaması yaparak vadeli hesap açmalarını sağlayabilirsin.

Krediler

Ödeme Takibi

Kullanıcılarının Yapı Kredi'den almış oldukları kredilerin ödeme planını görüntüleyerek ödemelerini kolayca takip etmelerini sağlayabilirsin.

En Yakın Yapı Kredi

Şube ve ATM

Kullanıcılarının farklı konumlardaki Yapı Kredi şube ve ATM'leri için konum bilgisi almasını, en yakınlarındaki şube ve ATM'lere kolayca ulaşmasını sağlayabilirsin.

Ödemeler

Fatura Sorgu ve Ödeme

Kullanıcılarının birçok farklı kurum için hızlı şekilde fatura sorgusu ve ödemesi yapmasını sağlayabilirsin.

API Portal

Daha Fazlası

Daha fazla bilgi için Yapı Kredi API Portal'i ziyaret edebilirsin.